22 серпня 2013 р. в Залі засідань Київської міської ради профспілок відбулося засідання круглого столу на тему: «Нові підходи у реалізації політики зайнятості в місті Києві». Захід організовано Київською міською радою профспілок та Київським міським центром зайнятості. Під час засідання обговорювалися проблемні статті Закону України «Про зайнятість населення», визначалися шляхи співпраці між Київським міським центром зайнятості, органами влади, профспілками Києва, підприємствами столиці та соціальними партнерами з метою створення нових робочих місць та збереження наявних.

 У обговоренні зазначених проблем взяли участь Корж Віктор Петрович – заступник Голови КМДА, Мельник Валентин Петрович – голова Київської міської ради профспілок, Сухомлин Віктор Борисович – директор Київського міського центру зайнятості, Кондрюк Сергій Михайлович – заступник голови Федерації профспілок України, а також представники київських підприємств і громадськості міста.

У заході взяли участь представники проекту «Знову до роботи: реінтеграція матерів і батьків до професійного життя після відпустки для догляду за дитиною», який реалізує ВГО «Ліга соціальних працівників України». Керівник проекту Проскурніна Валентина Олексіївна проінформувала учасників круглого столу про проблеми, пов′язані із практичним застосуванням норм статті 14 Закону України «Про зайнятість населення», що були виявлені під час впровадження проекту в пілотних регіонах.  

 За результатами обговорення була створена робоча група для опрацювання пропозицій учасників круглого столу щодо внесення змін до Закону України «Про зайнятість населення».