8 жовтня 2013 р. представники ВГО «Ліга соціальних працівників України» - Проскурніна В.О., керівник проекту «Знову до роботи», Тимочко С.Т., PR-спеціаліст та Кравченко Н.А., спеціаліст з регіональної співпраці за проектом «Знову до роботи» взяли участь в круглому столі Мінсоцполітики на тему: «Соціальні ініціативи: дистанційна робота як ефективний механізм підвищення рівня зайнятості серед молодих батьків», який відбувся в Українському національному інформаційному агентстві Укрінформ. Внесено свої пропозиції.

Проект закону дасть можливість жінкам працювати дистанційно, перебуваючи у відпустці по догляду за дитиною до 3-річного віку. Передбачається, що він також створить стимули для роботодавців брати на таку роботу молодих мам, які доглядають за маленькими дітьми.екту «Знову до роботи», Тимочко С.Т., PR-спеціаліст та Кравченко Н.А., спеціаліст з регіональної співпраці за проектом «Знову до роботи» взяли участь в круглому столі Мінсоцполітики на тему: «Соціальні ініціативи: дистанційна робота як ефективний механізм підвищення рівня зайнятості серед молодих батьків», який відбувся в Українському національному інформаційному агентстві Укрінформ. Внесено свої пропозиції.

 Розроблений Мінсоцполітики законопроект має запровадити можливість дистанційної праці та створити стимули для роботодавців щодо запровадження такого механізму. Йдеться про зменшення щомісячного єдиного соціального внеску на розмір мінімального єдиного внеску, якщо працедавець працевлаштовуватиме мам, які перебувають у відпустці з догляду за дитино до досягнення дитиною трьох років, - повідомила Міністр соціальної політики Наталія Королевська.

Питання унормування дистанційної праці – надзвичайно важливе стосовно батьків, які перебувають у відпустці для догляду за дитиною до трьох років і є дотичним до проблем батьків, визначених в рамках проекту «Знову до роботи…». За результатами досліджень проекту , - зазначила В. Проскурніна, - біля 40% матерів готові працювати на умовах неповного робочого часу або вдома під час перебування у відпустці для догляду за дитиною. Третина батьків хочуть, але не можуть працювати дома через особисті обставини або через те, що керівництво підприємства не дає згоди на таку роботу. Лише біля 15% опитаних мають змогу працювати вдома. Також результати досліджень свідчать, що молоді мами серед найбільш бажаних механізмів реінтеграції вказали зручний графік роботи. І у презентованій розробці здійснено спробу поєднати дистанційну роботу та догляд за дитиною.

Ще одним позитивом законопроекту є те, що умови дистанційної праці запропоновано віднести на колективно - договірне регулювання. Тобто право врегульовувати умови співробітництва матимуть роботодавець та працівник. А це не відіб’є бажання роботодавця застосовувати цей механізм, а працівники матимуть змогу не втрачати контакт з підприємством, підтримувати свою кваліфікацію та отримувати додаткові доходи.

«Запровадження цього закону матиме надзвичайно позитивний ефект для зайнятості серед молодих жінок. Це дозволить їм не втрачати кваліфікацію, професійні навички та ділові контакти під час догляду за дитиною. Крім того, така практика полегшить повноцінне повернення жінок на ринок праці після виходу з відпустки по догляду за дитиною», – наголосила Міністр Наталія Королевська.

 Пропозиції ЛСПУ до проекту закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо дистанційної праці»:

1. Розмежувати (або поєднати) поняття «надомників», «праці вдома» та «дистанційної праці». Визначити поняття «надомників» як більш вузьке питання. Дистанційну працю визначити в сучасному розумінні такої роботи (дистанційне укладання та розірвання контракту, передбачити облік як за обсягом виконаної роботи так і за відпрацьованим часом – наприклад, диспетчери, інші).

2. При визначенні дистанційної праці не конкретизувати місце її здійснення, окрім як вказати, що «не у приміщеннях роботодавця».

3. Внести зміни, запропоновані до Статті 13 КЗпП «Зміст колективного договору» («Колективний договір може передбачати додаткові порівняно з чинним законодавством і угодами гарантії, соціально-побутові пільги, а також умови дистанційної праці») також в ст.7 «Зміст колективного договору» Закону України «Про колективні договори і угоди».