17 жовтня 2013 р.  Президент ВГО «Ліга соціальних працівників України», Толстоухова С.В. та заступник виконавчого директора Ткач І.Я., взяли участь в засіданні Наглядової Ради проекту «Розвиток єдиного національного інструментарію та алгоритму оцінки потреб дитини та її сім’ї», що виконується Консорціумом організацій на замовлення Міністерства соціальної політики України та Представництва Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ, за результатами реалізації першого етапу. Під час засідання НР було обговорено наступні питання:

1. Роль та місце оцінки потреб в системі захисту дітей та здійснення соціальної роботи з сім’ями і дітьми, доповідачКОЛБАСА Р. С., директор Департаменту сім’ї та дітей Міністерста соціальної політики України.

2.  Звіт за результатами першого етапу проекту  - дослідження “Аналіз практики впровадження оцінки потреб дитини та її сім’ї в Україні», доповідач ДИБАЙЛО В. Д., керівник проекту.

3. Розробка єдиного національного інструментарію оцінки потреб дитини та її сім’ї та алгоритм застосування: принципи, підходи та елементи, доповідач КИЯНИЦЯ З. П., екперт проекту.

Проект реалізується Консорціумом громадських організацій: Міжнародної благодійної організації «Партнерство «Кожній дитині» (Відповідальний Партнер), Всеукраїнської громадської організації «Ліга соціальних працівників України» (Партнер), Всеукраїнської благодійної організації «Український фонд «Благополуччя дітей» (Партнер), Міжнародної благодійної організації «БФ «СОС Дитячі містечка Україна» (Партнер).