Конкурс соціальної реклами «Сім`я та робота – наша турбота».

Оголошуємо про початок конкурсу соціальної реклами «Сім`я та робота – наша турбота».

Конкурс відбувається як складова проекту «Знову до роботи: реінтеграція матерів і батьків до професійного життя після відпустки по догляду за дитиною», що здійснюється ЛСПУ за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.

Учасниками конкурсу можуть бути студенти всіх вищих навчальних закладів, будь-якої форми власності та будь-якої форми навчання, а також молоді (до 35 років) співробітники рекламних агентств та компаній.

  Конкурс має три номінації:

·      друкована реклама (плакат, постер);

·      фотографія;

·      відеореклама (відеоролик).

 Зміст робітмає показати важливість розв’язання проблем гендерної рівності у питанні поєднання сімейних обов’язків (догляд за малими дітьми) та кар`єри, формування цивілізованих форм взаємовідносин роботодавців та працівників з сімейними обов’язками, а також створення умов для успішної реінтеграції батьків до професійної діяльності після відпустки для догляду за дитиною.

Ще одним завдання Конкурсу є підвищення ролі соціальної реклами у вирішенні соціальних проблем та залучення і стимулювання творчої молоді до створення робіт, які відповідають меті Конкурсу.

 Вимоги до конкурсних робіт:

·      Роботи в усі номінації подаються у двох варіантах:

·      1-й варіант – у високій якості для друку і демонстрації на екрані (до 5 МБ для принтів і до 500 МБ для відео). Формат для відео виключно AVI.

·      2-й – у зменшеному вигляді для розміщення на сайті (до 100 КБ для принтів і до 100 МБ для відео). Формат для відео виключно AVI.

·      Вимоги до робіт у номінації «Соціальна фотографія» – формат PhotoShop, обсяг інформації в одному файлі – не менше 2 Мб і не більше 5 Мб.

·      Вимоги до подання робіт у номінації ВІДЕОРЕКЛАМА

·      Рекламний відеоролик – хронометраж не більше 60 секунд.

·      1-й варіант – в оригінальній якості у форматі AVI не більше 500 МБ.

·      2-й – зменшений у форматі AVI не більше 100 МБ.

·      Формат відео матеріалу:

·      для HD 1280 x 720 25 кадрів/з progressive;

·      для SD 720х576 25 кадрів/ з progressive;

·      Формат стиснення (кодек) DIVx.

 Загальний призовий фонд Конкурсу – понад 45 тисяч грн.

Призери та володарі спеціальних призів Конкурсу мають право використовувати призи та дипломи Конкурсу для реклами і популяризації власної творчості.

У кожній номінації конкурсу визначаються призери, яким присуджуються перше, друге та третє місця. Роботи, що зайняли призові місця, нагороджуються дипломами Конкурсу та цінними призами. На Конкурсі передбачені спеціальні призи, зокрема, приз глядацьких симпатій.

 Заяви та готові матеріали надсилаються на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">st@znovudoroboty.org.ua

 Більше про Конкурс – на сайті: znovudoroboty.org.ua

Довідково.

Питання реінтеграції для України є доволі актуальним і полягає в тому, що умови повернення матерів і батьків до роботи після відпустки для догляду за дитиною не завжди є сприятливими. Роботодавці неохоче наймають молодих жінок, сприймають їх як тимчасових працівників, не вважають за потрібне здійснювати інвестиції в них як в спеціалістів. При поверненні на ринок праці у значної частини батьків виникають різні труднощі, як то: втрата кваліфікації, неофіційне працевлаштування, спонукання до звільнення, відсутність попереднього робочого місця, зміна професійного середовища, недостатня кількість дитячих садків, потреба у гнучкому графіку роботи, лікарняні тощо.

Як наслідок: жінки в цілому отримують нижчі зарплати, повільно просуваються по кар’єрних сходах, мають нижчий рівень економічної незалежності та гірший доступ до фінансових ресурсів і до процесу прийняття рішень.