Проект «Знайти роботу кожному»

Протягом 2011 – 2012 рр. ВГО «Ліга соціальних працівників України» спільно з МБФ «Друзі дітей Україна» за фінансової підтримки Європейського Союзу реалізовує в Сумській області проект «Знайти роботу кожному», спрямований на соціальну інтеграцію дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування з числа випускників інтернатних закладів.

 

Мета проекту – поліпшити стан працевлаштування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які досягли 18-річного віку та проживають у Сумській області. Здійснити заходи направлені на підготовку дітей-сиріт та спеціалістів інтернатних закладів, соціальних служб та центрів зайнятості, які з ними працюють щодо покращення можливостей працевлаштування дітей-сиріт.

 

В рамках реалізації проекту ВГО «Ліга соціальних працівників України» тісно співпрацює з інтернатними закладами, соціальними службами та центрами зайнятості області, щоб визначити найгостріші соціальні потреби дітей-сиріт, надати їм необхідні соціальні, інформаційні, освітні послуги та розширити можливості для працевлаштування.