Про репродуктивне здоров'я в Центрі дозвілля молоді

20.07.2013 в приміщенні СумськогоміськогоЦентру дозвілля молоді відбувся тренінг з питань репродуктивного здоров’я та планування сім’ї.

 Учасниками тренінгу стала молодь репродуктивного віку.

Присутні дізналися про те, що таке репродуктивне здоров’я, сексуальність, зачаття та вагітність, непланована вагітність, разом з тренером визначили фактори впливу на репродуктивне здоров’я та ознайомилися з ризиками інфікування ІПСШ (інфекціями, що передаються статевим шляхом) та ВІЛ. 

Також присутні переглянули презентацію про сучасні методи контрацепції, розвінчали міфи та хибні уявлення про контрацептиви. Даний захід став одним з тренінгів, що відбуваються в рамках програми «Здоров’я жінок України».

«Для кожної людини репродуктивного віку, дуже важливо усвідомлювати свою особисту відповідальність за планування сім’ї та народження дітей. Проте окрім відповідальності ми також маємо знати і шляхи планування. 

   Якщо Вас виникли питання або зацікавила можливість відвідати даний тренінг, то ви можете зареєструватися за телефоном 0951841085 або написавши на e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Дані тренінги планується проводити щомісяця.