Володарський районний ЦСССДМ

 Два місяці тому, до Володарського районного ЦСССДМ звернулася вчитель місцевої школи із проханням допомогти сім'ї дитини, що навчається в її класі. У ході розповіді  вималювалася повна картина того, як молода сім'я опинилася на межі бідності та занепаду.

Ганна та Григорій – молоді батьки, мають вже двох дітей середнього та молодшого шкільного віку. Мешкає сім'я у будинку, що залишили їм батьки по собі. Григорій працював на будівництві розважального комплексу, а Ганна – касиром у магазині. Сім'я ніколи не була заможною,  гарні стосунки в сім'ї, порядок у дворі та в хаті, доглянуті діти -  завжди були  прикладом для інших сімей у селищі.  Діти, хоча і були біднесенько вдягнені, та завжди були чисті, охайні, з відмінно виконаним домашнім завданням, доброзичливі, виховані. 

Та якось, наче темна хмара повисла над сім'єю: Григорію зробили операцію в обласній лікарні (майже всі накопичені гроші пішли на лікування) і вся відповідальність лягла на плечі Ганни.  Вона тепер повинна була їздити до Григорія та дітей надовго залишати самих не могла, ще й  працювала у дві зміни, щоб утримувати родину. Коли черговий раз поїхала вона до лікарні(це був вихідний день), діти залишилися самі, бо не було з ким їх залишити, тоді і сталася трагедія. Ганні зателефонували сусіди і повідомили, що їх будинок палає….. Коли повернулася Ганна, то зрозуміла – жити їм більше нема де. На щастя, діти встигли вибігти з хати (як потім з'ясувалося, сталося замикання електропроводки).  Небайдужі сусіди запропонували тимчасово пожити у них.

Коли, у ЦСССДМ дізналися про цю історію, то негайно почали діяти. Звернулися до місцевих  органів самоврядування з проханням допомогти сім'ї, були створені скриньки для збору коштів по школах та організаціях, у газеті неодноразово друкувалися прохання допомогти сім'ї. 

На наші прохання відгукнулося майже все селище, допомагали хто чим міг.  За півтори місяці будинок привели до ладу, Григорія забрали додому видужувати. Сім'ї допомогли оформити малозабезпеченість.  Потроху-потроху, сім'я почала «ставати на ноги».

І зараз, Володарський ЦСССДМ з гордістю може сказати, що завдяки злагодженим діям колективу, органів місцевого самоврядування та небайдужих жителів селища, вдалося врятувати ще одну сім'ю  від складних життєвих обставин!