Горлівський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Борис  30 років.

В 2013 році Борис звільнився з місць позбавлення волі. Жити йому було ніде, роботи не було, засобів до існування також. З цими проблемами він звернувся до фахівця із соціальної роботи Торонджадзе Ніно Мурмановни.

По-перше терміново потрібно було вирішувати проблему відсутності житла. Фахівець із соціальної роботи звернулась в Житлово-комунальний технікум з проханням поселити Бориса в гуртожиток  і технікум надав йому таку можливість.

Торонджадзе Н.М. допомогла Борису оформити документи і він отримав одноразову грошову допомогу. Поки вирішувалась проблема працевлаштування, йому була надана допомога речами б/в  фахівець залучила спонсорів, які допомагали йому продуктами.

Ніно Мурмановна допомогла йому влаштуватись на тимчасову роботу.

Під час роботи з Борисом, фахівець зясувала, що від його матері, яка раніше вела асоціальний спосіб життя залишалась квартира. В цю квартиру вселились сусіди, мотивуючи це тим, що мати її продала. Оскільки Борис крім паспорта не мав ніяких документів, у нього не було можливості доказати своє право на квартиру. Потрібно було відновити свідоцтво про народження, але це було зробити не просто, оскільки він народився в Россії.

Завдяки співпраці з РАГСом, було направлено запит в Нижній Новгород і отримано дублікат свідоцтва про народження. Були залучені спонсори, які надавали фінансову допомогу на оформлення документів. Завдяки взаємодії  Торонджадзе Н.М з УМВС  м. Горлівки, мати Бориса була признана без вісті відсутньою.

За допомогою юриста ЦСССДМ було складено позовну заяву і через декілька місяців суд визнав Бориса власником квартири, сусіди за рішенням суду її звільнили.  На даний момент він знайшов постійну роботу.

На  міського Голову Борис написав подяку за підтримку. До речі Торонджадзе Н.М. тричі отримувала подяки від клієнтів, яким вона надавала допомогу.