Заходи  

Розширене засідання Правління

07.06.2013 Виконавча дирекція Всеукраїнської громадської організації «Ліга соціальних працівників України» провела розширене засідання Правління, за адресою: м. Київ, вул. Фролівська 1/6, 3 поверх (конференц-зал), час проведення засідання з 10.00 до 16.00. 

 Основні питання, які обговорювалися під час проведення розширеного засідання Правління – прийняття нового Закону України «Про громадські об’єднання», підготовка до організації та проведення З’їзду ВГО «ЛСПУ» в 2014 році, перспектива діяльності ВГО «Ліга соціальних працівників України» і регіональних осередків.

Крім питань регіональних осередків було обговорено питання змін щодо проектів наказів Мінсоцполітики «Про затвердження штатної чисельності працівників центру та типової структури республіканського (Автономної Республіки Крим), обласних, Київського та Севастопольського міських, районних, міських, районних у містах, селищних та сільських центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» за участі директора Департаменту сім’ї та дітей Мінсоцполітики – Колбаси Р. С. та інших представників Департаменту.