Національна мережа за права дитини

Ліга соціальних працівників України спільно з  іншими громадськими організаціями є Ініціаторами створення Української Мережі за права дитини,  які працюють в Україні у сфері захисту прав дітей.

Метою створення Мережі є забезпечення реалізації прав дитини відповідно до положень Конвенції ООН про права дитини, запровадження міжнародних та європейських стандартів шляхом посилення впливу інститутів громадянського суспільства в розробці, реалізації та моніторингу державної політики у сфері забезпечення прав дитини та розвитку соціальних послуг для сімей з дітьми в Україні.

Наразі ми працюємо над створенням електронного довідника, де плануємо зібрати інформацію про громадські організації всіх рівнів, які працюють в Україні в сфері захисту прав дитини.

Довідник буде розміщений на Інтернет ресурсах та надісланий всім громадським організаціям. Таким чином ми плануємо покращити взаємодію, комунікацію та взаємоінформування в середовищі організацій, які мають подібні цілі і напрямки діяльності, а також вивчити можливості залучення нових членів до Української мережі за права дитини.

Просимо Вас надати інформацію про свою організацію та заповнити Анкету збору даних для внесення до електронного довідника. Анкету та логотип вашої організації, розмір якого не перевищує 1 кілобайт, надсилайте на електронну адресу: lswu@ukr.net.

 

Телефон для уточнення інформації:  (044) 2386520 

Дякуємо!