22/03/2016 Шановні колеги, до Вашої уваги, міжнародний проект Всесвітньої організації охорони здоров’я “Здоров’я та поведінкові орієнтації учнівської молоді” (HBSC) презентує міжнародну доповідь «Зростання в нерівності: гендерні та соціально-економічні відмінності в показниках стану здоров’я та благополуччя молоді», яка охоплює 42 країни Європі та Північної Америки.

Доповідь представляє дані дослідження, зібрані на основі опитувань тисяч підлітків, в тому числі українських. Результати обстеження забезпечують молодим людям можливість бути почутими під час формування європейської стратегії, політики та заходів щодо поліпшення здоров'я та благополуччя дітей та підлітків. Зростаюча доказова база дослідження закликає до більш ефективних і цілеспрямованих заходів з боку урядів та осіб, що визначають та формують політику щодо подолання наслідків соціальної та гендерної нерівності серед молоді в Європі.

Щоб отримати доступ до повної копії «Зростання в нерівності: гендерні та соціально-економічні відмінності в показниках стану здоров’я та благополуччя молоді», перейдіть за посиланням: http://www.euro.who.int/en/hbsc-report-2016

До листа також додаються наступні документи (http://www.ex.ua/826653967701):

1.      Прес-реліз українською мовою

2.      Прес-реліз англійською мовою

3.      Основні висновки дослідження трьома мовами

4.      Інформаційні листки з міжнародними даними англійською та російською мовами

5.      Інформаційні буклети з даними опитування в Україні в 2014 році