Шановні колеги, інформуємо Вас про те, що 4 квітня 2014 року під стінами Кабінету Міністрів України пройшла мирна акція протесту у зв’язку з прийнятим рішенням щодо скорочення 12 тисяч фахівців із соціальної роботи (відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону «Про державний бюджет України на 2014 рік»).

  Учасниками акції були фахівці з соціальної роботи представники з 14 регіонів України, а також представники громадських організацій, які працюють в соціальній сфері. Чисельність учасників становила понад 1000 осіб.

Підготовлено заяву Прем’єр-міністру України Яценюку А.П., яка була підписана усіма учасниками акції та передана йому через Міністра Мінсоцполітики Денісову Л.Л., крім цього було передано заяви від міських та сільських голів, від територіальних громад районів представлених областей.

Під час акції також були присутніми заступник Міністра Мінсоцполітики Федорович Н. В., директор Департаменту сім’ї та дітей Колбаса Р.С. та заступник директора Департаменту Пінчук І.М.

Результат проведеної акції:

1. Відбулися переговори з Міністром Мінсоцполітики Денисовою Л.Л.

2. Заплановано розгляд питання щодо збереження інституту фахівця із соціальної роботи в територіальній громаді на черговому засіданні Кабінету Міністрів України.

10 квітня 2014 року заплановано проведення прес-конференції в УНІАН з метою збереження ФСР, підтримки європейських цінностей та деінституалізації інтернатних закладів, розвитку соціальних послуг в територіальній громаді за участі представників міжнародних та всеукраїнських громадських і благодійних організацій, зокрема:

ВГО «Ліга соціальних працівників України», МБО«Партнерство «Кожній дитині», Благодійний Фонд Ріната Ахметова «Розвиток України», МБО «Благодійний фонд «СОС Дитяче Містечко», Структурний Осередок Німецько-Польсько-Українське Товариство в Україні, Представництво міжнародної організації «Право на здоров`я» (HealthRightInternational) в Україні, МБФ «Українська фундація громадського здоров`я», Представництво БО «Надія і житло для дітей» в Україні, ВБО «Український фонд «Благополуччя дітей».

Шановні колеги, просимо Вас долучитися до формування інформаційних матеріалів для ЗМІ, а саме, надати описи успішних історій роботи фахівців із соціальної роботи, відгуки сімей про роботу  ФСР.

Будемо вдячні Вам за інформацію надану до 08.04.2014 року.

 

З повагою, виконавча дирекція ВГО «Ліга соціальних працівників України».