Шановні журналісти! Запрошуємо Вас на прес-конференцію«Звільнення 12 000 фахівців соціальної роботи може призвести до соціальної катастрофи в Україні», яка відбудеться у середу,9 квітня,о 12.30у приміщенні інформаційного агентства«УКРІНФОРМ» (м. Театральна, вул. Богдана Хмельницького, 8/16).

Шановні журналісти!

 

Запрошуємо Вас на прес-конференцію «Звільнення 12 000 фахівців соціальної роботи може призвести до соціальної катастрофи в Україні», яка відбудеться у середу, 9 квітня, о 12.30 у приміщенні інформаційного агентства «УКРІНФОРМ» (м. Театральна, вул. Богдана Хмельницького, 8/16).

 Українські та міжнародні громадські організації, які працюють у сфері соціальної допомоги сім`ям та захисту прав дитини, вважають великою помилкою та руйнацією системи соціальної роботи в громаді, рішення Уряду України щодо скорочення фінансування та, фактично, ліквідацію 12 000 фахівців соціальної роботи у громадах, та вимагають скасувати це рішення.

 У разі скорочення фінансування фахівців із соціальної роботи в Україні залишаться без допомоги діти у кризових сім’ях, без підтримки люди з інвалідністю, без супроводу діти, які виходять з інтернатів, без опіки одинокі пенсіонери, ніхто не працюватиме з проблемою насильства у сім’ї.

 Учасники прес-конференції:

  • Василина Дибайло, директор Партнерства «Кожній дитині»;
  • Світлана Толстоухова, президент Ліги соціальних працівників України;
  • Галина Постолюк, директор Представництва «Надія і житло для дітей»;
  • Галина Скіпальська, директор Представництва міжнародної організації «Право на здоров’я»;
  • Андрій Чупріков, директор Благодійної організації «СОС Дитячі містечка Україна»;
  • Даря Касьянова, керівник проектів Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України»;
  • Фахівці соціальної роботи та голови сільських рад.

 Ініціатива Уряду зі скорочення фінансування повністю суперечить усім принципам та стандартам Європейського Союзу щодо розвитку соціальних послуг у громаді та призведе до соціальної катастрофи в Україні в ситуації економічної кризи та загострення психологічного напруження та стресу у зв’язку із подіями, що відбувалися і надалі тривають.

 Після прес-конференції організатори запрошують відвідати одну з дільниць, де працюють фахівці соціальної роботи.

 Організатори прес-конференції:

Представництво міжнародної організації «Право на здоров’я» (HealthRight International), Міжнародна благодійна організація «Партнерство «Кожній дитині», Представництво благодійної організації  «Надія і житло для дітей» в Україні, Міжнародна благодійна організація «Благодійний фонд «СОС Дитячі містечка Україна», Фонд Ріната Ахметова «Розвиток України», Всеукраїнська громадська організація «Ліга соціальних працівників України».

 

Контактна особа для акредитації:

Аліса Тимченко, фахівець по роботі зі ЗМІ

Моб. тел.: +38 (063) 864 30 62

Тел./факс: +38 (044) 278 48 95

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.