До відома соціальних працівників та керівників органів опіки та піклування. Лист від Української Асоціації Психоаналізу. 

УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ПСИХОАНАЛІЗУ

МІЖНАРОДНИЙ ІНСТИТУТ ГЛИБИННОЇ ПСИХОЛОГІЇ

Адреса: 01015, м. Київ, вул. Лаврська,16

Банківські реквізити: р/с № 26004010020947 в ПАТ ВТБ БАНК, МФО 321767, ЄДРПОУ 33102441.

Тел.: (044) 280-89-45, 222-70-65

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

До відома соціальних працівників та

керівників органів опіки та піклування 

Відповідно до законодавства України органи опіки та піклування  провадять діяльність щодо забезпечення прав та інтересів неповнолітніх  дітей  та  повнолітніх осіб, які потребують опіки і піклування, в тому  числі розглядають спори,  пов'язані  з   вихованням   неповнолітніх дітей та беруть   участь  у  розгляді  судами  спорів,  пов'язаних  із захистом  прав  неповнолітніх  дітей  та осіб, які перебувають під опікою (піклуванням).

Відповідно до Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов'язаної із захистом прав дитини, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 р. № 866, під час вирішення питання щодо визначення місця проживання дитини та при розгляді спору між батьками щодо участі у вихованні дитини береться до уваги ставлення батьків до виконання батьківських обов'язків, особиста прихильність дитини до кожного з них, стан здоров'я дитини та інші обставини, що мають істотне значення.

При здійсненні своїх функцій органи опіки та піклування часто не в змозі  оцінити характер та глибину дитячо-батьківських відносин за відсутності в штаті спеціалістів відповідної кваліфікації. 

Вважаємо за необхідне звернути увагу на те, що в Міжнародному інституті глибинної психології  функціонує Центр психологічної експертизи.

Міжнародний Інститут Глибинної Психології було засновано у 2000 році. Інститут надає другу вищу повномасштабну психоаналітичну освіту.

Разом з освітньою діяльністю Інститут проводить також наукову, дослідницьку та суспільну діяльність. Інститут виконує розробки та дослідження з актуальних психотерапевтичних, соціально-психологічних і соціально-економічних проблем.

Висококваліфіковані фахівці Центру психологічної експертизи проводять експертизи та дослідження, які використовуються в цивільному, кримінальному судочинстві, в справах з сімейних правовідносин, в тому числі з питань дитячо-батьківських відносин.

Визнанням високого рівня діяльності Центру психологічної експертизи є його акредитація Українською Асоціацією Психоаналізу.

 

Контактна інформація

Центр психологічної експертизи

Міжнародного інституту глибинної психології

01015,м. Київ, вул. Лаврська,16

тел.(044) 332-72-03,  (044) 280-89-45

Керівник: Мельник В.І.