Термінова інформація (SOS) для всіх небайдужих працівників соціальної сфери.

 У зв’язку із складною соціально-політичною ситуацією, тривалим проведенням активної фази антитерористичної операції в місті Луганську, наші колеги опинилися в скрутній життєвій ситуації, без засобів до існування. Останню виплату заробітної плати було здійснено у червні місяці поточного року. В той же час, співробітники Центру вимушені були врятовувати життя своїх дітей та особисте життя. Деякі працівники із дітьми вже третій місяць вимушено переселені в інші регіони України. З приходом осіннього періоду гостро постало питання відсутності теплого одягу, взуття, можності придбати ліки.  

До ВГО «Ліга соціальних працівників України» звернулася директор Луганського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,Єременко Ірина Миколаївна, про підтримку та грошову допомогу нашим колегам, які опинилися вкрай скрутному  матеріальному становищі.

Просимо за можливістю долучитися до фінансової підтримки наших колег.

Кошти просимо направити грошовими переказами за поштовою адресою: вул. Фролівська, 1/6, м. Київ, 04070, на ім’я Фесун Олени Григорівни (виконавчий директор ВГО «Ліга соціальних працівників України»).

Про направлення коштів просимо проінформувати за електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Заздалегідь  дякуємо!

З повагою, виконавча дирекція ВГО «Ліга соціальних працівників України».