Всеукраїнська громадська організація «Ліга соціальних працівників України» в співпраці з Міжнародним інститутом глибинної психології (м. Київ) реалізує проект «Організація надання соціально-психологічної допомоги дітям та їх сім’ям, переміщеним в регіони України з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції», який фінансується Посольством Австралії у Республіці Польща. Термін реалізації проекту: 01.01.2015 – 25.05.2015 рр.

Інформаційна довідка щодо  реалізації проекту

«Організація надання соціально-психологічної допомоги дітям та їх сім’ям, переміщеним в регіони України з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції»

 

Термін реалізації проекту: 01.01.2015 – 25.05.2015 рр.

 Всеукраїнська громадська організація «Ліга соціальних працівників України» в співпраці з Міжнародним інститутом глибинної психології (м. Київ) реалізує проект «Організація надання соціально-психологічної допомоги дітям та їх сім’ям, переміщеним в регіони України з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції», який фінансується Посольством Австралії у Республіці Польща.

 Завданням проекту є підготовка психологів сфери соціального захисту населення, освіти, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служб у справах дітей для забезпечення соціально-психологічної допомоги дітям та їх сім’ям, переміщеним в регіони України з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції. 

Особи зазначеної категорії мають, як матеріальні так і психологічні проблеми, пов’язані з пережитими подіями, втратами майна, житла, переїздом та початком нового життя. Реалізація проекту сприятиме підвищенню компетентності та кваліфікації фахівців, які надають соціально-психологічну допомогу та професійну підтримку переміщеним особам; організації просвітницької роботи серед психологів навчальних закладів, волонтерів, представників громадських організацій; забезпеченню координації їх дій тощо.

В рамках проекту передбачено:

1 етап: січень – лютий 2015 року

• розробку програми проведення тренінгів для психологів та соціальних працівників, які працюють з дітьми  та їх сім’ями, переміщеними в регіони України з тимчасово окупованої  території та районів проведення антитерористичної операції;

• розробку та розповсюдження практичного керівництва для психологів та соціальних працівників по роботі з переміщеними особами;

2 етап: березень 2015 року

• підготовку 26 національних тренерів для проведення тренінгів для психологів та соціальних працівників Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, закладів соціального обслуговування  в регіонах України;

3 етап: квітень – травень 2015 року

• проведення 25 регіональних тренінгів для психологів та соціальних працівників Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, закладів соціального обслуговування та забезпечення підготовки 520 спеціалістів.

 

Контакти ЛСПУ:

04070, м. Київ, вул. Фролівська, 1/6,

тел./факс: 044 238-65-20.

Wеb-сайт Ліги: www.ligasocial.org.ua,

 e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Контакти МІГП:

01015, м. Київ, вул. Лаврська, 16

тел. (044) 280-89-45  

Wеb-сайт: http://pa.org.ua/  

 e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.